Košarica

Často kladené otázky


Kdy mohu očekávat první výsledky?

První účinky a výsledky lze očekávat po několika dnech užívání produktu Elite Shilajit. Po prvním použití můžete očekávat zvýšenou energii, zlepšenou koncentraci i kvalitnější spánku a trávení.

Způsobuje užívání shilajitu vedlejší účinky?

Produkt Elite Shilajit je založen na přírodních složkách, které obvykle nezpůsobují vedlejší účinky. Velmi zřídka se mohou vyskytnout alergické reakce na některou ze složek. V takovém případě přestaňte výrobek užívat.

Obsahuje doplněk stravy Elite Shilajit pryskyřici shijalit v přírodní formě nebo jako čištěnou pryskyřici?

Pryskyřice objevená v přírodě obsahuje mnoho nečistot, které jsou výsledkem dlouhotrvajícího vzniku pryskyřice. Abychom zprostředkovali všechny terapeutické účinky přírodního shilajitu, ale přitom produkt zachovali neporušený, obsahuje doplněk stravy Elite Shilajit vyčištěnou pryskyřici shilajit. Proces čištění probíhá podle tradiční ájurvédské metody čištění – pryskyřice shilajit se důkladně umyje vodou a následně přefiltruje, aby byly odstraněny i látky nerozpustné ve vodě. Roztok shilajitu se pak koncentruje zahříváním při vysoké teplotě. Tím jsou vytvořeny krémovité vrstvy shilajitu, které jsou několikrát odstředěny, aby vznikl čistý shilajit. Popsaný proces čištění je jediný, který umožňuje zachovat nejvíce bioaktivních složek pryskyřice shilajit.

Jaká je doporučená denní dávka?

Doporučená denní dávka doplňku stravy Elite Shilajit pro všeobecné použití a zachování optimálního zdraví je mezi 300 a 900 mg. Doporučuje se začít denní dávkou 300mg doplňku stravy Elite Shilajit a postupně přidávat 100 mg denně, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků.

Účinek doplňku stravy Elite Shilajit se u jednotlivých jedinců liší, a to v závislosti na tělesné hmotnosti a zdravotním stavu.
Popsané účinky mohou být pociťovány brzy po prvním užití. Po několika dnech uživatelé obvykle hlásí zlepšení trávení, zvýšenou hladinu energie a kvalitnější spánek i duševní pohodu. Všechny účinky doplňku stravy Elite Shilajit se ovšem projeví až po několika týdnech pravidelného užívání.

Proč je doplněk stravy Elite Shilajit tak efektivní?

Doplněk stravy Elite Shilajit obsahuje více než 80 prospěšných živin, které jsou vyžadovány pro optimální funkci lidského těla. V přírodě neexistuje látka, která by byla bohatší na obsah živin a materiálů než shilajit. Minerály se nacházejí v iontové formě, která umožňuje tělu jejich snadnou absorpci a využití pro růst i konzervaci buněk. Kyselina fulvová a huminová v doplňku stravy Elite Shilajit zlepší vstřebávání a účinek jiných léků či doplňků stravy.

Mohu užívat doplněk stravy Elite Shilajit, pokud užívám jiné léky?

Stejně jako u všech ostatních doplňků stravy se před užíváním doporučujeme poradit s vaším praktickým lékařem. Doplněk stravy Elite Shilajit je známý svými léčivými účinky a není spojen s nežádoucími vedlejšími účinky nebo reakcemi na jiné léky. Pokud užíváte jiné léky, doporučuje se doplněk stravy Elite Shilajit užívat 2 hodiny před nebo po užití léku, protože při užití současně by mohl ovlivnit absorpci léku.

Jaké jsou výhody doplňku stravy Elite Shilajit?

Elite Shilajit posiluje kardiovaskulární systém, zlepšuje trávení, zmírňuje příznaky chronické únavy a nespavosti, zvyšuje fyzický výkon a hladinu energie, posiluje imunitní systém, snižuje stres a úzkost, zpomaluje zánětlivé reakce, má omlazující účinek, zvyšuje sexuální touhu, zabraňuje vypadávání vlasů, detoxikuje tělo, zlepšuje plodnost, reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, stimuluje hormonální rovnováhu atd.

COA certificate?