Košarica

Použití

Použití


 
 
Užívejte jednu odměrku (300 mg) produktu Elite Shilajit asi 30 minut před prvním jídlem. Přidejte produkt Elite Shilajit do teplé vody, čaje, mléka, kávy nebo libovolného nápoje, počkejte asi 10 minut do rozpuštění pryskyřice v kapalině a vypijte. Produkt můžete užívat také bez tekutiny. Pro optimální efekt užívejte 2 až 3 odměrky produktu denně, tj. jednu odměrku ráno před prvním jídlem, jednu odměrku asi hodinu před spánkem a třetí (dodatečnou) odměrku před obědem. Po otevření uchovávejte výrobek na tmavém a suchém místě.

Pro představu:

100 mg pryskyřice shilajit odpovídá velikosti zrnka rýže
300 mg pryskyřice shilajit odpovídá velikosti hrášku

ShilajitVedlejší účinky


 
Použití doplňku Elite Shilajit je bezpečné a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Doplněk Elite Shilajit je vysoce kvalitní produkt zcela přírodního původu. Shilajit se vyskytuje ve vysokých nadmořských výškách pohoří Altaj a Himalájí, která dosud nebyla narušena škodlivou činností člověka. Pečlivé procesy čištění, přepravy a plnění zachovávají všechny pozitivní vlastnosti shilajitu nalezeného v přírodě. Doplněk stravy Elite Shilajit je připraven z pryskyřice shilajit dodávané pečlivě vybranými dodavateli z nejvyšších nadmořských výšek v pohoří Himalájí. Pouze pryskyřice shilajit z nejvyšších nadmořských výšek pohoří Himalájí je zcela bezpečné pro konzumaci a vyznačuje se nejlepšími účinky.

Produkt byl testován na přítomnost těžkých kovů.
Produkt je balen za nejpřísnějších podmínek ve sterilní továrně pro výrobu doplňků stravy v EU. Garantujeme nejvyšší kvalitu produktu Elite Shilajit, jinak vám vrátíme peníze.Použití doplňku Elite Shilajit je bezpečné a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Doplněk Elite Shilajit je vysoce kvalitní produkt zcela přírodního původu. Shilajit se vyskytuje ve vysokých nadmořských výškách pohoří Altaj a Himalájí, která dosud nebyla narušena škodlivou činností člověka. Pečlivé procesy čištění, přepravy a plnění zachovávají všechny pozitivní vlastnosti shilajitu nalezeného v přírodě. Doplněk stravy Elite Shilajit je připraven z pryskyřice shilajit dodávané pečlivě vybranými dodavateli z nejvyšších nadmořských výšek v pohoří Altaj.
Pouze pryskyřice shilajit z nejvyšších nadmořských výšek pohoří Altaj je zcela bezpečné pro konzumaci a vyznačuje se nejlepšími účinky.
 
Produkt byl testován na přítomnost těžkých kovů.
Produkt je balen za nejpřísnějších podmínek ve sterilní továrně pro výrobu doplňků stravy v EU. Garantujeme nejvyšší kvalitu produktu Elite Shilajit, jinak vám vrátíme peníze