Košarica

Często zadawane pytanie

Czy użycie mumio shilajit powoduje efekty uboczne?

Produkt Elite Shilajit oparty jest na naturalnych składnikach, które zazwyczaj nie powodują skutków ubocznych. Bardzo rzadko możliwe są reakcje alergiczne na którykolwiek ze składników. W takim przypadku należy zaprzestać stosowania produktu.

Czy suplement diety Elite Shilajit zawiera mumio shilajit w naturalnej formie czy oczyszczoną żywicę?

Mumio shilajit w naturze zawiera duże ilości zanieczyszczeń, które powstają w wyniku długotrwałego tworzenia się żywicy. Aby zapewnić wszystkie terapeutyczne efekty działania naturalnego mumio shilajit przy jednoczesnym zachowaniu nieskazitelnego produktu, suplement diety Elite Shilajit zawiera oczyszczony mumio shilajit. Proces oczyszczania przebiega zgodnie z tradycyjną ajurwedyjską metodą oczyszczania, tzn. mumio shilajit jest dokładnie płukany wodą, a następnie filtrowany w celu usunięcia nierozpuszczalnych w wodzie zanieczyszczeń. Następnie roztwór mumio shilajit jest zagęszczany poprzez podgrzanie go w wysokiej temperaturze. W ten sposób powstają kremowe warstwy mumio shilajit, które są kilkakrotnie odtłuszczane, aby uzyskać czysty mumio shilajit. Opisany proces oczyszczania jest jedynym, który może zachować najbardziej bioaktywne składniki mumio shilajit.

Jaka jest zalecana dzienna dawka?

Zalecane dzienne spożycie suplementu diety Elite Shilajit do ogólnego stosowania i zachowania optymalnego stanu zdrowia wynosi od 300 do 900 mg. Zaleca się zacząć od dziennej dawki 300mg Elite Shilajit i stopniowo dodawać 100mg dziennie, aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Efekt działania Elite Shilajit jest różny u poszczególnych osób, w zależności od masy ciała i stanu zdrowia. Opisane efekty można odczuć już po pierwszym spożyciu. Po kilku dniach użytkownicy zazwyczaj informują o lepszym trawieniu, zwiększonej energii oraz poprawie snu i samopoczucia. Tak czy inaczej, wszystkie efekty działania Elite Shilajit będą odczuwalne po kilku tygodniach regularnego stosowania.

Czy mogę spożywać suplement diety Elite Shilajit, jeśli biorę inne leki?

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych suplementów diety, zaleca się, aby przed użyciem skonsultować się z osobistym lekarzem. Suplement diety Elite Shilajit jest znany ze swoich skutków leczniczych i nie jest związany z niepożądanymi działaniami lub reakcjami na inne leki. W przypadku przyjmowania innych leków, zaleca się przyjmowanie suplementu diety Elite Shilajit 2 godziny przed lub po przyjęciu leku, ponieważ Elite Shilajit może mieć wpływ na wchłanianie leku, jeśli jest przyjmowany w tym samym czasie.

Dlaczego suplement diety Elite Shilajit jest tak skuteczny?

Suplement diety Elite Shilajit zawiera ponad 80 korzystnych składników odżywczych, niezbędnych do optymalnego funkcjonowania organizmu człowieka. Nie ma w naturze substancji bogatszych w składniki odżywcze i minerały niż mumio shilajit. Minerały występują w formie jonowej, dzięki czemu organizm może je łatwo wchłonąć i wykorzystać do wzrostu i zachowania komórek. Ponadto, kwasy fulwowy i humusowy w suplemencie diety Elite Shilajit, zwiększają wchłanianie i działanie innych leków i suplementów diety.

Jakie są korzyści z suplementu diety Elite Shilajit?

Elite Shilajit wzmacnia układ krążenia, poprawia trawienie, łagodzi objawy chronicznego zmęczenia i bezsenności, zwiększa wydolność fizyczną i poziom energii, wzmacnia układ odpornościowy, zmniejsza stres i niepokój, hamuje reakcje zapalne, ma działanie odmładzające, poprawia popęd płciowy, zapobiega wypadaniu włosów, odtruwa organizm, poprawia płodność, reguluje poziom cukru we krwi i cholesterolu, stymuluje równowagę hormonalną i tym podobne.

Kiedy mogę się spodziewać pierwszych wyników?

Pierwszych efektów i wyników można się spodziewać po kilku dniach przyjmowania Elite Shilajit. Przy pierwszym użyciu można spodziewać się zwiększonej energii i koncentracji oraz poprawy snu i trawienia.

COA certyfikat?