Košarica

Sposób użycia

Sposób użycia


 
Połknij jedną porcję (300mg) produktu Elite Shilajit około 30 minut przed pierwszym posiłkiem. Dodaj produkt Elite Shilajit do ciepłej wody, herbaty, mleka, kawy lub wybranego napoju, odczekaj około 10 minut, aby produkt rozpuścił się w cieczy, a następnie wypij. Dopuszczalne jest spożycie produktu bez płynu. Dla uzyskania optymalnego efektu, należy spożywać od 2 do 3 dawek produktu dziennie, tj. jedną dawkę rano przed pierwszym posiłkiem, kolejną dawkę około godziny przed snem, a trzecią (dodatkową) przed obiadem. Po otwarciu, przechowywać produkt w ciemnym i suchym miejscu

Dla zobrazowania:

100mg mumio shilajit to mniej więcej wielkość ziarna ryżu

300mg mumio shilajit to mniej więcej wielkość grochu

ShilajitSkutki uboczne


 
Stosowanie suplementu diety Elite Shilajit jest bezpieczne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Suplement diety Elite Shilajit to najwyższej jakości produkt całkowicie naturalnego pochodzenia. Mumio shilajit występuje na dużych wysokościach Ałtaju i Himalajów, gdzie nie ma jeszcze żadnych szkodliwych skutków dla człowieka. Staranne procesy oczyszczania, transportu i napełniania zachowują wszystkie pozytywne właściwości mumio shilajit występujące w przyrodzie. Suplement diety Elite Shilajit jest przygotowywany z mumio shilajit dostarczanego przez starannie wyselekcjonowanych dostawców z największych wysokości w Himalajów. Tylko mumio shilajit pochodzący z największych wysokości w Himalajów jest całkowicie bezpieczny w spożyciu i najbardziej efektywny.

Produkt został przetestowany na obecność metali ciężkich. Produkt jest pakowany w sterylnym zakładzie do produkcji suplementów diety w UE, podlegając najsurowszym warunkom. Produkt Elite Shilajit gwarantuje najwyższą jakość, w przeciwnym razie zapewniamy zwrot pieniędzy.