Košarica

Často kladené otázky

Kedy môžem očakávať prvé účinky?

Prvé účinky a výsledky možno očakávať po niekoľkých dňoch užívania lieku Elite Shilajit. Už pri prvom použití možno očakávať zvýšenie energie, zvýšenie koncentrácie a zlepšenie spánku a trávenia.

Spôsobuje použitie shilajitu vedľajšie účinky?

Produkt Elite Shilajit je založený na prírodných zložkách, ktoré prirodzene nevyvolávajú žiadne vedľajšie účinky. Veľmi zriedkavo, alergické reakcie na jednotlivé zložky nastanú. V tomto prípade prestaňte používať produkt.

Obsahuje výživový doplnok Elite Shilajit živicu shilajit v prírodnej alebo očistenej forme?

Shilajit, ktorý sa nachádza v prírode, obsahuje veľké množstvo nečistôt v dôsledku dlhotrvajúcej tvorby živice. Výživový doplnok Elite Shilajit obsahuje vyčistenú shilajitovú živicu, ktorá poskytuje všetky terapeutické účinky prírodného shilajitu pri zachovaní bezchybného produktu. Proces čistenia sa riadi tradičnou ajurvédskou metódou čistenia, to znamená, že shilajit sa dôkladne opláchne vodou a potom prefiltruje, aby sa z nej odstránili vo vode nerozpustné nečistoty. Roztok shilajitu sa potom zahustí zahrievaním na vysokú teplotu. To vytvára krémové vrstvy shilajitu, ktoré sa niekoľkokrát odstredia, aby sa získal čistý shilajit. Opísaný proces čistenia je jediný, ktorý dokáže konzervovať najviac bioaktívne zložky shilajitovej živice.

Aký je odporúčaný denný príjem?

Odporúčaný denný príjem doplnku výživy Elite Shilajit na všeobecné použitie a zachovanie optimálneho zdravia je medzi 300 a 900mg. Odporúča sa začať s dennou dávkou 300 mg prípravku Elite Shilajit a postupne pridávať 100 mg denne, až kým nedosiahnete požadované výsledky.


Účinok lieku Elite Shilajit sa líši od jednotlivca k jednotlivcovi, v závislosti od telesnej hmotnosti a zdravotného stavu. Popísané účinky sa prejavia skoro po prvom užití. Po niekoľkých dňoch užívatelia zvyčajne informujú o zlepšenom trávení, zvýšenej energii a zlepšení spánku a pohody. Všetky účinky Elite Shilajit sa však prejavia po niekoľkých týždňoch pravidelného používania.

Môžem požiť doplnok výživy Elite Shilajit, ak užívam iné lieky?

Rovnako ako v prípade všetkých ostatných doplnkov výživy, pred použitím sa odporúča konzultácia s vašim osobným lekárom. Doplnok výživy Elite Shilajit je známy svojimi liečivými účinkami a nesúvisí s nežiaducimi vedľajšími účinkami alebo reakciami na iné lieky. Ak užívate iné lieky, odporúča sa užívať doplnok výživy Elite Shilajit 2 hodiny pred alebo po užití lieku, pretože Elite Shilajit môže ovplyvňovať absorpciu lieku, ak sa užíva súčasne.

Prečo je doplnok výživy Elite Shilajit tak účinný?

Výživový doplnok Elite Shilajit obsahuje viac ako 80 prospešných živín potrebných pre optimálne fungovanie ľudského tela. V prírode neexistuje žiadna látka bohatšia na živiny a minerály ako shilajit. Minerály sa nachádzajú v iónovej forme, čo umožňuje telu ich ľahkú absorpciu a využitie pre rast a konzerváciu buniek. Fulvické a humínové kyseliny v doplnku výživy Elite Shilajit ďalej zvyšujú vstrebávanie a účinok iných užívaných liekov a doplnkov výživy.

Aké sú výhody užívania doplnku stravy Elite Shilajit?

Elite Shilajit posilňuje kardiovaskulárny systém, zlepšuje trávenie, zmierňuje príznaky chronickej únavy a nespavosti, zvyšuje fyzickú výkonnosť a hladinu energie, zlepšuje imunitný systém, znižuje stres a úzkosť, tlmí zápalové reakcie, má omladzujúci účinok, zlepšuje sexuálny apetít, zabraňuje strate vlasov, detoxikuje organizmus, zlepšuje plodnosť, reguluje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, stimuluje vyrovnanie hormónov a pod.

COA certifikát?