Košarica

Použitie

Použitie


 
Prijmite jednu odmerku (300 mg) produktu Elite Shilajit asi 30 minút pred prvým jedlom. Pridajte produkt Elite Shilajit do teplej vody, čaju, mlieka, kávy alebo nápoja podľa vášho výberu, počkajte asi 10 minút, kým sa živica nerozpustí v tekutine, a vypite ju. Produkt môžete tiež požiť bez tekutiny. Pre optimálny účinok prijímajte 2 až 3 odmerky produktu denne, t. j. Jednu odmerku ráno pred prvým jedlom, jednu odmerku asi hodinu pred spánkom a tretiu (doplnkovú) odmerku pred obedom. Po otvorení uchovávajte výrobok na tmavom a suchom mieste.

Pre ilustráciu:

100mg shilajitovej živice sa zhoduje s veľkosťou zrnka ryže
300mg shilajitovej živice sa zhoduje s veľkosťou hrachu

ShilajitVedľajšie účinky


Používanie doplnku výživy Elite Shilajit je bezpečné a nemá žiadne vedľajšie účinky. Výživový doplnok Elite Shilajit je špičkový produkt úplne prírodného pôvodu. Shilajit sa vynára vo vysokých nadmorských výškach Altaja a Himalájí, kde zatiaľ neexistuje žiadne znečistenie človekom. Starostlivé čistenie, preprava a plniace procesy zachovávajú všetky pozitívne vlastnosti shilajitu, ktorý sa nachádza v prírode. Doplnok výživy Elite Shilajit je pripravený zo živice shilajit dodávanej starostlivo vybranými poskytovateľmi z najvyšších nadmorských výšok Himalájí. Iba živica shilajit z najvyšších nadmorských výšok Himalájí je úplne bezpečná na konzumáciu a je najúčinnejšia.

 
Produkt bol testovaný na ťažké kovy. Produkt je balený v sterilnom závode na výrobu doplnkov výživy v EÚ za najprísnejších podmienok. Produkt Elite Shilajit zaručuje najvyššiu kvalitu, inak je zaručené vrátenie peňazí.